Únor 2010

REVOLVER V AMERICKÝCH KLUBECH ZAČÍNÁ KLESAT

27. února 2010 v 15:20 | Andy |  News
Madonnin nejnovější singl Revolver začíná k 13.březnu v americké klubové hitparádě Billboard Hot Dance Club Play klesat a obsazuje 9.týden až 8.místo.
Historie: 41-28-19-11-7-5-4-4-8


Zdroj:madonnacollection.cz

Madonna v Riu

13. února 2010 v 13:16 | Andy |  Videa

MADONNA OPĚT POMÁHÁ BRAZÍLII

13. února 2010 v 13:05 | Andy |  Ostatní
Z news.yahoo.com: Madonna strávila včera hodinu rozhovorem s kandidátem na brazilského prezidenta. Tématem jejich debaty byla pomoc chudým dětem podporou neziskových organizací a nadace Spirituality For Kids v zemi, do níž zpěvačka tento týden zavítala. Jose Serra, guvernér v Sao Paule, byl popovou královnou ohromen. Fotky naleznete v sekci GALERIE.

REVOLVER POSTUPUJE V AMERICKÝCH KLUBECH

13. února 2010 v 13:03
Singl Revolver postupuje k 20.únoru v americké klubové hitparádě Billboard Hot Dance Club Play o další 2 příčky a obsazuje 6.týden už 5.místo. Revolver je Madonnin 54.hit v první desítce tohoto žebříčku a 25. v řadě od Nothing Really Matters (1999).
Historie: 41-28-19-11-7-5

Zdroj-:madonnacollection.cz

Životopis

13. února 2010 v 12:10 | Andy |  Životopis
Madonna- životopis

Narodila se: 16. 8. 1958,
Bay City, Michgan, USA
Zvěrokruh: Lev

Životopis: Rodiče Sylvio Ciccone, přistěhovalec z jižní Itálie (inženýrem u Chrystlera) a Madonna Ciccone jí pojmenovali Madonna Luise Veronica Ciccone. Madonna měla 3 sestry, Melanii, Paulu a Jennifer a 4 bratry, Martina, Christophera, Anthonyho a Maria. Celá rodina se přestěhovala do Detroitu. Když bylo Madonně 6 let, zemřela její matka na rakovinu. Vyrůstala ve velmi muzikální rodině, kde každý sourozenec hrál na hudební nástroj. Madona se učila hrát na klavír, což se jí později velmi hodilo. Její otec se po nějaké době opět oženil. Narodili se další dva sourozenci.
První singl se nazývá Everybody a první album nese název Madonna, na němž si napsala skoro všechny texty sama. První klip pro MTV se jmenoval "Borderline". Druhé album se jmenuje Like a Virgin. Její sláva šla raketově vzhůru a Madonna se stává slavnou.

Natočila také několik filmů jako: "Vision Quest", v roli barové zpěvačky a následovně velká herecká role ve filmu "Desperately Seeking Susan" bláznivá komedie, která měla veký úspěch.

Po osmiměsíční známosti s hercem Seanem Pennem se konala svatba v den Madoniných 27 narozenin. Bohužel tento vztah nevydržel příliš dlouho a po třech letech se oba rozvádějí. Se Seanem natočila nepříliš úspěšný film "Shanghai Surprise". Dalším významným albem se stalo "Like a Prayer", na kterém Madonna napsala 11 vlastních textů.

Velký přelom v její kariéře nastal, když změnila svoji image na sexuální symbol. Vydáním alb "I´m Breathless" a "Erotica". Vydává skandální knihu Sex a film "Body Of Evidence". Po neúspěšném turné v roce 1994 se svými sexuálními výstřelky končí a vydává další album.
Velký úspěch získává album "Ray Of Light", za které obdržela 4 Grammy. V roce 1999 se seznámila s britským režisérem Guyem Ritchiem, kterého si po roce známosti vzala. Má s ním druhé dítě - syna Rocco: narozen 10.8.2000. Po dlouhé době madona vydává album "Music".Zdroj:http://elilis.blog.cz