Listopad 2009

DVD STICKY & SWEET O DALŠÍ DVA MĚSÍCE POZDĚJI

28. listopadu 2009 v 20:30 | Andy
Nepříjemnou zprávou pro fanoušky očekávající DVD a BRD s CD se záznamem Sticky & Sweet Tour z Buenos Aires loni v prosinci je další odložení vydání těchto disků tentokrát na březen 2010.

REVOLVER (ONE LOVE REMIX)

19. listopadu 2009 v 20:21 | Andy
První remix Madonnina nového singlu Revolver od Davida Guetty s názvem One Love Remix by podle Madonnina oficiálního fanklubu v Holandsku na adrese www.madonna.nl měli Warner Bros. rozesílat dejayům již dnes, a to ve dvou verzích - s rapem a bez rapu Lil' Waynea. Komerční vydání je naplánováno na 14.prosince. Mimoto portály s legálními downloady hudby včetně www.i-legalne.cz již nabízejí nový remix Celebration s Akonem.

Zdroj:madonnacollection.cz

MADONNINO CHARITATIVNÍ TURNÉ PO BRAZÍLII

16. listopadu 2009 v 9:50 | Andy
Popová královna Madonna se podle očekávání setkala tento týden v Rio De Janeiro s miliardářem Eike Batistou a vyjednala s ním příspěvek ve výši 7 milionů dolarů na projekt Spirituality For Kids přímo v Riu. (Podle kurikula SPF se bude vyučovat například na dívčí akademii v malawském Lilongwe.)

Madonna navštívila také čtvrnáctiletou částečně ochrnutou holčičku Brendu na kopci Santa Marta. Její maminka Josefa França byla ohromena, když připravovala rýži k večeři a zpěvačka se objevila ve dveřích. "Krásně voní a má ruce jako princezna," řekla. Madonna slíbila po dlouhém rozhovoru s její dcerou upoutanou na vozík finanční pomoc.


Podle stránek odia.terra.com.br slíbila Madonna na večeři se starostou vystoupení na pláži Copacabana příští rok na Silvestra.

Avril a Madonna

15. listopadu 2009 v 20:36 | Andy
Jukněte na super blog o Avril a Madonně www.pshoots.blog.cz

VIDEA Z BRAZÍLIE

15. listopadu 2009 v 19:43 | Andy |  Videa
Videa s televizními reportážemi z Madonniny návštěvy Brazílie tohoto týdnu.SINGL REVOLVER V NĚMECKU

15. listopadu 2009 v 19:35 | Andy
Po datu vydání singlu Revolver ve Velké Británii, které připadá na pondělí 14.prosince, přichází zpráva o tamním termínu i ze sousedního Německa. V západní Evropě vychází druhý singl z výběrového alba Celebration v pátek 11.prosince. První remixy od Davida Guetty a Paula van Dyka budou deejayům rozesílány každým dnem.

Zdroj:madonnacollection.cz